Medarbetare

Soundic Radios medarbetare arbetar ideellt för att ge dig Sveriges bästa internetradio. Här är hjältarna som gör det möjligt!

Programledare

Henrik Larsen
E-post: henrik.larsen@soundicradio.com

Johan Gårdemark
E-post: johan.gardemark@soundicradio.com

Johan Steen
E-post: johan.steen@soundicradio.com

Johan Abrahamsson
E-post: johan.abrahamsson@soundicradio.com

Michel Hagelberg
E-post: michel.hagelberg@soundicradio.com

Christer Johansen
E-post: christer.johansen@soundicradio.com

Stationsledning

Stationschef och teknikansvarig
Joachim Kåhlman
E-post: joachim.kahlman@soundicradio.com
Tel: 070-611 77 00

Musikansvarig och ansvarig Borås
John Claesson
E-post: john.claesson@soundicradio.com

Ekonomiskt ansvarig
Mattias Taavola
E-post: mattias.taavola@soundicradio.com

Jingelansvarig
Sebastian Bourghardt
E-post: sebastian.bourghardt@soundicradio.com