2017-01-04

Medarbetare

The Beats medarbetare arbetar ideellt för att ge dig Sveriges bästa internetradio. Här är hjältarna som gör det möjligt!

Programledare

Henrik Larsen
E-post: henrik@thebeat.se

Johan Gårdemark
E-post: johan.g@thebeat.se

Johan Steen
E-post: johan.s@thebeat.se

Johan Abrahamsson
E-post: johan.a@thebeat.se

Michel Hagelberg
E-post: michel@thebeat.se

Christer Johansen
E-post: christer@thebeat.se

Stationsledning

Stationschef och teknikansvarig
Joachim Kåhlman
E-post: joachim@thebeat.se
Tel: 070-611 77 00

Musikansvarig
Sebastian Bourghardt
E-post: sebastian@thebeat.se

Ansvarig studion i Borås
John Claesson
E-post: john@thebeat.se

Ekonomiskt ansvarig
Mattias Taavola
E-post: mattias@thebeat.se